کتاب شنیداری «افسانه جزیره کبودان» منتشر شد

دسته بندی :اخبار انتشار 10 دی 1399 2033

کتاب شنیداری «افسانه جزیره کبودان» نوشته‌ی سمیه سیدیان، با صدای کیمیا گیلانی توسط مجموعه‌ی محتوای شنیداری قناری منتشر شد.

انتشارات صاد، کتاب «افسانه جزیره کبودان» را با نویسندگی سمیه سیدیان و تصویرگری مهدی کریم‌زاده، مهرماه سال ۱۳۹۹ در رده‌ی سنی نوجوان به بازار کتاب عرضه کرد.

سمیه سیدیان، داستان نویس، تصویرگر و مترجم کتاب کودک که پیش از این کتاب‌هایی همچون «قالی شویی در رود تشنه» ، «جشن تولدی برای گاو» و «الهه خاموش معبد» از او به چاپ رسیده بود این بار در «افسانه جزیره کبودان» داستان حیواناتی را روایت کرده است که در کنار دریاچه ارومیه زندگی می کنند. کتاب، داستان یک بچه‌گوزن به نام خال خالی است که با مادر و دوستانش در جزیره کبودان زندگی می‌کنند. شاخ‌های خال‌خالی بر خلاف هم سن و سالان خود هنوز در نیامده است. زمانی که بالاخره شاخش جوانه می‌زند متوجه می‌شود با همه تفاوت دارد او به جای دو شاخ، یک شاخ آن هم با شکلی عجیب دارد. خال‌خالی مورد تمسخر سایر حیوانات قرار می‌گیرد اما به زودی باید کار بزرگ و مهمی انجام دهد که به تنهایی از پسش برنمی‌آید.

کیمیا گیلانی مجری، بازیگر و نویسنده؛ متولد مرداد ۷۱ است.
اگر اهل تماشای تلویزیون به‌ویژه برنامه‌های مختص به گروه سنی کودک و نوجوان باشید، حتما صدا ‌و تصویر او را به خاطر دارید.
«افسانه جزیره کبودان» اولین کتابی است که با صدای او عرضه شده است. او در این کتاب با بیانی شیوا و دلنشین، داستان گوزن نوجوان و ترسویی را روایت می‌کند، که به یک سفرِ قهرمانانه دعوت می‌شود.

کتاب شنیداری «افسانه جزیره کبودان» را می توانید با صدای کیمیا گیلانی از کتاب خوان طاقچه ، نوار ، کتابراه و فیدیبو بشنوید.

برای اطلاع از آخرین خبرها، مسابقات، تخفیف‌ها و جشنواره‌های قناری، صفحه اینستاگرام قناری را دنبال کنید اینستاگرام قناری را دنبال کنید

شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد:

  1. المیرا موسوی گفته؛
    ۱۱:۰۱ ۱۳۹۹/۱۰/۱۶

    چه کتاب خوبیه. دستتون درد نکنه برای صوتی کردنش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: