رمان خواب باران به چاپ هشتم رسید

دسته بندی :اخبار انتشار, روابط عمومی 26 اردیبهشت 1400 1450

رمان خواب باران نوشته وجیهه سامانی است که نشر کتابستان آن را اولین بار در سال ۹۶ چاپ کرد. کتابی که سامانی در آن، به مسائل اخلاقی-اجتماعی جوانان نظیر فقر، اعتیاد و خودکشی پرداخته است.

 

به گزارش روابط عمومی قناری، رمان «خواب باران» ماجرای دختر جوانی به نام «هما» است که مشکلات ناخواسته در خانه و اجتماع، سرنوشت غم‌انگیزی برایش رقم می زند. اتفاق های ناگوار زندگی هما به دلیل رفتارهای ناپسند پدر معتاد او رقم می خورد. در این بین، بین او و امیر عشقی در می‌گیرد ولی اعتیاد او مانع می‌شود که بتوانند با هم ازدواج کنند چرا که پسر از اساس، از این قضیه بی‌خبر است. این موضوع سبب می‌شود تا دختر وارد ماجرایی شود که به دست قدرت الهی در امور پی ببرد. این کتاب در سال ۹۹ به چاپ هشتم رسید.

 

رمان «خواب باران» را اثری اجتماعی با درونمایه دینی باید دانست که سامانی در آن به قضا و قدر الهی نیز اشاراتی دارد و خواننده در کنار خواندن ماجراهای داستان وارد فضای فکری نیز می‌‌شود.

 

نشر صوتی قناری، کتاب «خواب باران» را با صدای اعظم حبیبی شنیداری کرده است. این کتاب را با قیمت ۱۴۰۰۰ تومان و با مدت زمان ۶ ساعت و ۵۶ دقیقه، می‌توانید از سایت قناری و پلتفرم‌‌های طاقچه، کتابراه، فیدیبو و نوار بشنوید.

برای اطلاع از آخرین خبرها، مسابقات، تخفیف‌ها و جشنواره‌های قناری، صفحه اینستاگرام قناری را دنبال کنید اینستاگرام قناری را دنبال کنید

شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: