دومین کنفرانس آنلاین کتاب‌ های صوتی در قاره اروپا

دسته بندی :روابط عمومی 1 خرداد 1400 1485

شرکت آلمانی بوکوایر (Bookwire) دومین کنفرانس کتاب‌ های صوتی خود را نیز به صورت دیجیتال برگزار می‌کند.

 

به نقل از پابلیشینگ پرسپکتیو، شرکت آلمانی بوکوایر (Bookwire) دومین کنفرانس کتاب‌ های صوتی خود را نیز به صورت دیجیتال برگزار می‌کند. اولین کنفرانس کتاب‌ های صوتی این شرکت ماه مارس سال گذشته میلادی با حضور ناشران کتاب‌های صوتی و الکترونیک برگزار شده بود.


شرکت بوکوایر اولین بار در سال ۲۰۱۰ در شهر فرانکفورت با هدف توزیع کتاب‌های صوتی ناشرانی از سراسر جهان تاسیس شد و حالا با بیش از ۱۰۰ نمایندگی در کشورهای مختلف جهان یکی از بزرگترین توزیع‌کنندگان کتاب صوتی در قاره اروپا محسوب می‌شود.


امسال دومین کنفرانس آنلاین کتاب‌های صوتی این شرکت با عنوان «همه‌چیز درباره صوت» نرم‌افزار و اپلیکیشنی برای ناشران معرفی کرده است تا بتوانند کتاب‌ های صوتی خود را در آن ثبت کنند. بر اساس گزارش شرکت بوکوایر سال گذشته ۵۰۰هزار جلد کتاب الکترونیک و ۱۰۰هزار کتاب صوتی در کنفرانس شرکت کرده بودند.


استوری‌تل شرکت سوئدی تولیدکننده کتاب‌ های صوتی یکی از حاضران فعال در کنفرانس سال گذشته بود و «یوناس تالندر» رئیس این شرکت از دفتر استکهلم آن اعلام کرده امسال نیز حضور فعالی در کنفرانس خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری ایبنا

برای اطلاع از آخرین خبرها، مسابقات، تخفیف‌ها و جشنواره‌های قناری، صفحه اینستاگرام قناری را دنبال کنید اینستاگرام قناری را دنبال کنید

شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: