جلد دوم کتاب صوتی «همسایه بغلی» با صدای سعید شیخ‌زاده به‌زودی منتشر می‌شود

دسته بندی :اخبار انتشار, روابط عمومی 18 فروردین 1400 2061

به همت قناری؛
جلد دوم کتاب صوتی «همسایه بغلی» با صدای سعید شیخ‌زاده به‌زودی منتشر می‌شود

 

جلد دوم کتاب صوتی «همسایه بغلی» با عنوان «هیولای مرداب گل ختمی» نوشته‌ی گری‌گیزلین، با ترجمه‌ی عاطفه حق‌وردی و با صدای سعید شیخ‌زاده توسط نشر صوتی قناری به زودی منتشر می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی قناری، سعید شیخ‌زاده بعد از تجربه موفقِ گویندگی جلد اول کتاب «همسایه بغلی» با عنوان «یک شب شوم برای بچه قلدرها» که از کتاب‌های پرفروش قناری در سال ۹۹ بود، جلد دوم این مجموعه را نیز روایت کرده است.

 

 

در قسمت اول این داستان شنیدیم که هارولد بِل، کودکِ معلولِ قهرمانِ داستان، با فرانک گولز، نویسنده‌ی داستان‌های ترسناک همسایه شده است. نویسنده‌ای که داستان‌هایش را براساس ماجراهای ماورایی واقعی می‌نویسد. در جلد دوم کتاب؛ هارولد دیگر عضوی از خانواده گولز شده است و در تمام ماجراهای آنها شرکت می‌کند. دختران دو قلوی آقای گولز، این بار با یک جعبه به سراغ هارولد آمده‌اند و ادعا می‌کنند مادرشان ناپدید شده است. هارولد به همراه این همسایه‌های عجیب و غریب با یک هیولای افسانه‌ای که در مرداب زندگی می‌کند مواجه می‌شود.

 

نسخه صوتی جلد دوم کتاب تا پایان فروردین ۱۴۰۰ در تمام پلتفرم‌های فروش کتاب صوتی عرضه خواهد شد.

برای اطلاع از آخرین خبرها، مسابقات، تخفیف‌ها و جشنواره‌های قناری، صفحه اینستاگرام قناری را دنبال کنید اینستاگرام قناری را دنبال کنید

شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: